Brussels Marathon op 10-10-'10


Nieuwsdatum: 09-04-2010

Naast de reis naar de New York Marathon organiseren we ook weer een loopreis die wat dichter bij huis blijft. Dit jaar hebben we ons oog laten vallen op de Brussels Marathon.

Brussel is de stad van De Grote Markt, Manneken Pis en talloze musea. Maar je kunt er ook de Stripverhaalroute lopen, of… de hele of halve marathon! Op zondag 10/10/10 is het weer zover!

De volgende afstanden zijn mogelijk:
• Uiteraard de hele marathon
• Halve marathon
• Minimarathon van 4 km (heren)
• Knack Weekend Ladies Run van 4 km

Voor elk wat wils! Kijk voor meer info op de website.

Kostenindicatie:
• Inschrijfgeld is afhankelijk van de afstand, €40 incl. Ipico-chip en functioneel T-shirt voor de marathon, vanaf € 18 voor de halve marathon en € 9 voor de korte afstanden
• Pasta party €12
• Jeugdherberg ongeveer €20 p.p.p.n.
• Voor vervoer ongeveer €75 retour met de trein of €50 per auto

Omdat de wedstrijd op zondag gelopen wordt, willen we vrijdag vertrekken en maandag/dinsdag/woensdag??? in de loop van de dag weer op weg naar huis. Langer kan natuurlijk ook, er is genoeg te zien in Brussel.
We zijn in overleg met de marathontrainers om te komen tot een op maat gesneden trainingsschema, gecombineerd met de andere najaarsmarathons.

Mail ons vóór 30 april op onderstaande mailadres of je meegaat en geef dan meteen aan welke afstand je wilt lopen.

Hans Marinus & Lisette van Zundert
lisette@iteck.nl


Nieuwsarchief
Atletiekbaan Schothorst
Schothorsterlaan 78
3822 NB Amersfoort

Telefoonnummer:
(033) 480 1961

Saucony Run2Day Beweging 3.0
BDU/De Stad Amersfoort Vitens RETO Design