Eerste CD-competitie Soest: 126 PRís en alle teams op koers naar finale

De jongens C staan vijfde in de landelijke stand, de meisjes C zesde, de jongens D zevende en de meisjes D 15e. In drie van de vier categorieën ziet plaatsing voor de finale er zeker uit. De meisjes D moeten 50 punten inlopen op de nummer 12 om de finale te bereiken.

Foto's afkomstig van Wim Slangewal (link naar alle foto's). 

Jetske Meijer wint de 80m sprint voor meisjes C in 11,05s, de 80m horden in 12,50s en ook het hoogspringen met 1,55m. Naomie Höhn wint het kogelstoten bij de meisjes C met 11,05m. Marinka Schuurman wint met 5,06m het verspringen MC. Philip Walraven (JD) wint het hoogspringen bij de jongens D met 1,40m. En Abigail Noruwa won met 4,32m het verspringen MD.

 

Bij de estafette voor MC wint team 2 van team 1 en is snelste van het veld. Jongens D team 1 wint in hun categorie.

De (lange) lijst met persoonlijke records (bron: altis-resultaten.com):

 

60m: vijf stuks

9,25s Maureen Baartmans (MD)

9,43s Jelke Steenbeek (MD)

9,45s Madelief van Leur (MD)

9,57s Daphne Baas (MD)

10,32s Valerie Dorland (MD)

80m: negen stuks

11,32s Isa van Sintemaartensdijk (MC)

11,79s Noor Uyt den Boogaard (MC)

11,84s Senna Vroemen (MC)

12,26s Loes Kempe (MC)

12,37s Donna Schomaker (MC)

12,56s Lieke Koene (MC)

12,60s Inez Bosker (MC)

13,90s Siem van Tuyl (JD)

14,31s Guus Boorsma (JD)

100m: drie stuks

 

13,43s Joris IJzinga (JC)

14,11s Morris Al (JC)

15,37s Max van Zijtveld (JC)

800m: 12 stuks

 

2:17,40m Pablo van Hoorn (JC)

2:26,41m Loes Kempe, winnaar bij de meisjes C en zevende in de allertijdenlijst

2:27,32m Oscar Meijer (JC)

2:34,13m Mats Medema (JC)

2:38,52m Jip van der Kieft (JC)

2:39,10m Kevin Weerdenburg (JC)

2:41,40m Emma Swaanen (MC)

2:42,29m Jasmijn Post (MC)

2:48,93m Maartje Rinsema (MC)

2:51,57m Ilja van Ekkendonk (JC)

2:55,30m Ivo Rots (JC)

2:59,64m Jorn Heijmeskamp (JC) 

1000m: 14 stuks

3:08,42m Benjamin Post, winnaar bij de jongens D en negende in de allertijdenlijst

3:23,32m Thom van der Leest (JD)

3:24,65m Jente van Geest (JD)

3:25,94m Thijs Kempe (JD)

3:32,15m Britt van Westerlaak (MD)

3:36,04m Oliva Louwe Kooijmans (MD)

3:37,35m Faisa Nicolaas (MD)

3:38,73m Abigail Noruwa (MD)

3:40,68m Martijn van Doorn (JD)

3:42,22m Jochem Klein (JD)

3:58,36m Karlijn Rinsema (MD)

3:59,70m Janne van Tuyl (MD)

4:08,46m Valerie Dorland (MD)

4:40,18m Famke Willems (MD) 

60mh: zeven stuks

11,13s Indy Kortman (MD)

12,22s Imke van der Spoel (MD)

12,38s Madelief van Leur (MD)

13,05s Faisa Nicolaas (MD)

13,05s Rosa Bus (MD)

13,87s Daphne Boersma (MD)

14,85s Asanay Malik (MD) 

80mh: 11 stuks

13,47s Isa van Sintemaartensdijk (MC)

13,55s Philip Walraven, winnaar bij de jongens D

14,75s Renée van der Mast (MC)

15,57s Anissa Toumi (MC)

16,05s Jelle van der Heijden (JD)

16,75s Arvin Bronder (JD)

17,46s Jesse Cools (JD)

17,79s Eva Schrooten (MC)

17,91s Jente van Geest (JD)

18,23s Guus Boorsma (JD)

19,17s Dagmar Schepers (MC) 

100mh: een PR

17,50s Koen van der Linde (JC) 

Speerwerpen: 11 stuks

38,86m Joris IJzinga, winnaar bij de jongens C

25,66m Rogier Groeneweg (JD)

25,21m Jesse Cools (JD)

21,18m Indy Kortman (MD)

17,56m Britt van Westerlaak (MD)

16,97m Jarne van de Poll (JD)

14,39m Jip van der Kieft (JC)

13,61m Max van Zijtveld (JC)

11,86m Karlijn Rinsema (MD)

10,80m Jochem Klein (JD)

7,01m Kim van der Wal (MD) 

Discuswerpen: 18 stuks

45,48m Jip de Greef, winnaar bij de jongens C en tweede in de allertijdenlijst

24,78m Elena Slagt (MD), vijfde in de allertijdenlijst

22,77m Elka Wybenga, winnaar bij de meisjes C

20,73m Arvid Jansons (JC)

20,24m Sverre Meesters (JC)

19,68m Ignace Konig (JC)

19,13m Pip Verschuijten (MC)

18,84m Lotte Buitenkamp (MC)

18,65m Anissa Toumi (MC)

17,32m Kyana Richards (MD)

16,96m Maureen Baartmans (MD)

14,05m Ynske van de Poll (MC)

13,10m Tiziano de Kruijf (JC)

13,03m Anika van der Wolf (MC)

12,19m Janne van Tuyl (MD)

11,96m Imke van der Spoel (MD)

11,58m Daphne Baas (MD)

11,55m Pablo van Hoorn (JC) 

Kogelstoten: 19 stuks

8,90m Lucas Pasker (JD)

8,70m Rogier Groeneweg (JD)

7,97m Isabel Kerstholt (MC)

7,95m Bente Rutten (MD)

7,71m Taran van Ess (JC)

7,54m Liva Hofste (MD)

7,16m Jesse Hoogendijk (JD)

7,16m Rosa Bus (MD)

6,99m Olivia Louwe Kooijmans (MD)

6,70m Ynske van de Poll (MC)

6,66m Lieke Koene (MC)

6,08m Renée van de Mast (MC)

5,87m Inez Bosker (MC)

5,82m Jesse Cools (JD)

5,65m Emma Swaanen (MC)

5,58m Levi Bras (JD)

5,11m Famke Willems (MD)

4,74m Merlijn van Urk (JD)

3,38m Siem van Tuyl (JD) 

Hoogspringen: 11 stuks

1,75m Jip de Greef, winnaar bij de jongens C en derde in de allertijdenlijst

1,55m Marijn van der Harst (JC)

1,40m Morris Al (JC)

1,40m Sverre Meesters (JC)

1,40m Ard de Jong (JD)

1,35m Remy Vink (JC)

1,35m Anika van der Wolf (MC)

1,30m Lucas Pasker (JD)

1,25m Donna Schomaker (MC)

1,05m Mariana Mak (MD)

0,90m Maud Ruitenberg (MD)

Verspringen: vijf stuks

4,51m Philip Walraven, winnaar bij de jongens D

3,92m Thom van der Leest (JD)

3,82m Tibbe Moro (JD)

3,78m Noawende Kok (MD)

3,67m Jorn Heijmeskamp (JC)

Nieuws Overzicht